Vložit inzerát

PRODUCTION MANAGER

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete svými zkušenostmi přispět jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností? Máte zkušenosti z výroby, technické a analytické myšlení, zkušenost s vedením lidí, domluvíte se anglicky a nebojíte se řešit nenadálé situace?

Pak hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY.

Náplň práce:
* zodpovědnost za část výroby a náběh nových projektů
* zodpovědnost za řešení problémů ve výrobě
* vedení týmu podřízených
* příprava návrhů na zlepšení, optimalizace
* úzká spolupráce s odd. kvality, logistiky
* komunikace se zákazníky
* plánování investic
* kalkulace nákladů
* sledování výrobních ukazatelů
* reporting vedení společnosti

Požadavky

* VŠ technického směru
* AJ na úrovni min. B2
* zkušenosti s vedením výroby v automotive společnosti
* schopnost vést tým - cca 100 zaměstnanců
* schopnost samostatného rozhodování
* silný leadership
* technické a analytické myšlení

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek