Vložit inzerát

VEDOUCÍ ELEKTRODÍLNY | 1 směna | Chotěboř

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Do naší malé rodinné, ale prosperující firmy hledáme vedoucího elektrodílny, kolegu, týmového hráče, parťáka a nadšence pro inovace v zakázkové, jednosměnné výrobě.
Naší výrobu stále inovujeme, snažíme se využívat high tech a jít stále dopředu.
Měl by jsi být tedy připravený a otevřený učit se nové věci.

Budeš mít na starost 6 skvělých kolegů, kterým budeš rozdělovat práci dle projektů.
Budeš konzultovat řešení s elektro projektantem.
Budeš mít na starost dozor nad kompletací a také veškerou agendu v dílně.
Měl by jsi mít empatii a přátelské vystupování, preferovat teamovou práci před direktivním řízením a tvoje autorita by měla být přirozená.

Požadavky

A co bude potřeba?

- SŠ vzdělání technického směru
- Praxe v oboru minimálně 5 let
- Platná vyhláška 50/78 sb. (až po paragraf projektování )
- zkušenosti s vedením lidí (budeš mít na starosti 6 kolegů)
- Znalost základů programování PLC výhodou
- Zkušenosti z malosériové nebo kusové výroby výhodou
- angličtina a Ř.P. výhodou

Místo pracoviště

Chotěboř

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek