Vložit inzerát

VIZIONÁŘ ALIAS VÝROBNĚ - OBCHODNÍ MANAŽER

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

VÝROBA + OBCHOD = TY?

Výroba o 40 lidech, k ruce férový mistr.
Nad Tebou výrobní ředitel, který to tu zná jak svý boty.

Nejde nám o to "udržovat" výrobu a projekty a plány...
ALE hledáme vizionáře v pravém slova smyslu!

Někoho, kdo má nápady a nebojí se o nich bavit. Kdo dokáže svou myšlenku realizovat.
Kdo má obchodního ducha a umí si trh mapovat, analyzovat a výrobu tedy správným směrem posouvat!
Jasně, počítej s tím, že jsou tu nějaká korporátní pravidla, ale přesto jsme tu tým profesionálů s něčím navíc!

Snažíme se jít s dobou, držet krok, prostě nebýt pozadu.
Takže pokud jsi taky takový/á, že chvilku neposedíš, moc rádi se s Tebou potkáme a třeba najdeme společnou řeč - vizi :-)

* Jsi v duši obchodníkem, ale v reálu "výrobákem"?
* Máš zkušenost s vedením týmu lidí? Díváš se dopředu?
* Angličtiny se nebojíš? (Jsme připraveni Tě v ní podpořit)

Tak na co čekáš? Dej mi o sobě vědět!

Požadavky

* SŠ/VŠ - technické, ekonomické ...
* PRAXE - ve výrobní společnosti - rádi bychom někoho, kdo si prošel výrobou, obchodem, projektovým managementem
* Zkušenost s vedením týmu lidí rozhodně! To není pro každého!
* Strategické uvažování, plánování, vyhodnocování
* Schopnost obchodního jednání, vyjednávání
* Analytické dovednosti
* Čertíka v očích před námi schovávat nemusíš :-)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek