Vložit inzerát

Inženýr výrobní kvality

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti kvality a nechcete komunikovat s dodavateli ani zákazníky, ale spíše se věnovat výrobní kvalitě?

Máme pro Vás příležitost ušitou na míru!

Inženýr výrobní kvality koordinuje techniky kvality a zodpovídá za kvalitu výrobků.

Hlavní úkoly:

- Vytváření a údržba kontrolních plánů a kontrolních návodek
- Sběr a analýza výrobních dat kvality – řízení akčních plánů
- Provádění procesních auditů výroby
- Příprava analýz a zpracování vrácených dílů v záruční lhůtě
- Tvorba, vedení a dohled nad nápravnými opatřeními v procesu výroby

Požadavky

- Zkušenosti z výrobní společnosti na podobné pozici vítána
- Znalost FMEA, VDA, 8D, QRCI, IATF
- Komunikativní úroveň angličtiny/němčiny
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek