SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY IT | AŽ 220 KČ/HOD. | PRÁCE Z DOMU

Brno (Jihomoravský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Jsi student/ka posledního ročníku VŠ a hledáš full remote part-time?
Máš perfektní psanou a mluvenou angličtinu na úrovni minimálně B2?
Studuješ v oboru IT nebo je ti tento obor alespoň blízký?

TOHLE JE TVÁ ŠANCE!

Do full remote proctoring týmu hledáme brigádníky na monitoring a dohled při vykonávání certifikačních zkoušek programátorů.

Mezi tvé daily tasks bude patřit:
- kontrola dodržování rozpisu zkoušek
- ověření účastníků
- monitoring zkoušek
- online komunikace s účastníky
- provádění technické podpory úrovně L1
- eskalace složitějších problémů na L2 support
- provádění zápisu ze zkoušek
- kooperace s týmem

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis v AJ a my se Ti ozveme!

Požadavky

- perfektní komunikace v angličtině
- znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- časová flexibilita a možnost pracovat v 8 hodinových směnách
- možnost zúčastnit se 4týdenního onsite trainingu v Brně
- pečlivost, zodpovědnost, týmový duch

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 180 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek