Vložit inzerát

SAP Key User

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do výrobního závodu na Tachovsku hledáme klíčového SAP uživatele.

Pokud jsi analytický typ, setkal/a ses se zaváděním SAPu ve firmě, byl/a jsi klíčovým uživatelem a máš zkušenost se zaškolováním - jsi přesně ta/ten, kterou/kterého hledáme!

Pro lepší představu - čekalo by Tě následující:

- spolupracovat na české pobočce s německou centrálou při implementaci systému
- řešit provozní problémy - komunikovat a spolupracovat na jejich odstranění
- nastavit SAP v návaznosti na výrobní a logistické procesy
- školení nových uživatelů

Požadavky

- min SŠ vzdělání technického směru
- znalosti systému SAP - praxe jako Key User
-komunikativní angličtina nebo němčina
- pokročilá znalost MS Office
- příjemné vystupování
- analytické dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek