Vložit inzerát

STRATEGICKÝ/Á NÁKUPČÍ | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á strategický/á nákupčí a vyznáš se v automotive? Komunikujete bez problémů v anglickém jazyce a jste rozený vyjednávač?

Máme nabídku právě pro Vás! Pro brněnskou pobočku společnosti zabývající se vývojem a výrobou dílů pro automotive hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Strategický/á nákupčí.

Co bude náplní Vaší práce?
- zpracování globálních i regionálních nákupních strategií pro konkrétní komodity
- správa nákupního procesu (objednávky, hodnocení nabídek, vyjednávání, zadávání, spuštění)
- spolupráce s nadnárodními týmy a dodavateli
- aktivní snižování nákladů a zlepšování dodavatelského řetězce

Požadavky

Co požadujeme?
- vzdělání technického nebo obchodního směru
- praxe na obdobné pozici v technickém odvětví (ideálně automotive)
- AJ na velmi dobré úrovni (práce s globálním týmem)
- znalost SAP
- zkušenost s řízením projektů výhodou
- analytické myšlení, smysl pro efektivitu
- velmi dobré vyjednávací schopnosti
- ochota příležitostně cestovat

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 70000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek