Vložit inzerát

DWH developer (senior/lead) | PRAHA | 80 - 100 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

O týmu
Některé firmy dělají zásadní byznysová rozhodnutí na základě intuice.
Náš tým Business Intelligence se za poslední dobu více než zdvojnásobil a tento trend pokračuje i nadále. Věnujeme se DWH, business analýze a reportingu a cloud developmentu. Právě se zaměřujeme na projekty Data Governance nebo Machine Learning. Můžeš být u toho - dej nám o sobě vědět.

Požadavky

Co vás čeká

Rozvoj datového skladu, operační databáze a ETL transformací.
Definování, údržba, rozvoj a optimalizace datové architektury v oblasti Business Intelligence
Řízení vývojových aktivit BI týmu včetně externích dodavatelů (plánování, design, dohled nad vývojem, release management).
Implementace nástrojů a procesů data governance.
Udržování interní dokumentace.
Definování aplikační architektury BI systémů (zejména datový sklad) a definování standardů a postupů spojených s vývojem.
Implementace CI-CD postupů v rámci vývoje a release managementu DWH a ODS.
Zajištění a optimalizace provozu datového skladu a souvisejících komponent
Hledání a testování nových nástrojů za účelem zlepšení BI systémů, či vývojových procesů.
Zodpovědnosti za spravované systémy a vývojové aktivity spojené s datovými skladem.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Praxi na pozici seniorního BI vývojáře, architekta, či team leadera.
Schopnost koncepčního myšlení při návrhu nových systémů a funkcionalit (ideálně i s orientací v CASE nástrojích např. EA).
Praktickou i teoretickou znalost datové integrace a data warehousingu.
Expertní znalost SQL a databázových systémů - vývoj/administrace/optimalizace (zejména MSSQL).
Orientaci a nadšení v oblasti technologických trendů na zpracování dat (NoSQL, Big Data…).
Základy algoritmizace se schopností porozumění zdrojovým kódům, výhodou je orientace v prostředí cloudových platforem.
Vynikající komunikační schopnosti a velkou výhodou je mít zkušenosti s vedením týmu vývojářů.
Nezbytná je schopnost prioritizovat a koordinovat vývoj s návaznými systémy.
Výhodou jsou zkušenosti s prostředím a funkcemi Azure DevOps (repozitáře, artefakty, CI-CD pipeliny).
Znalost a praktické zkušenosti s prostředím MS Azure a cloudovými databázovými službami.
Znalost objektového programování (Python, C#) je výhodou.“

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek