Vložit inzerát

IT SPRÁVCE SÍTĚ | BEZ ANGLIČTINY!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost jako správce IT sítě? Hledáš novou pracovní výzvu?

V tom případě hledám přímo tebe!

Tvým úkolem na pozici IT SPRÁVCE SÍTĚ bude:
- Zajištění konfigurace a instalace síťových zařízení.
- Údržba a aktualizace systémů s důrazem na bezpečnost.
- Monitorování výkonu a dostupnosti sítě.
- Spolupráce s ostatními kolegy při výběru a implementaci bezpečnostních nástrojů, zásad a postupů.
- Řešení problémů a spolupráce s dodavateli případně dalšími externími subjekty
- Správa změn a eskalovaných ticketů.
- vedení přidělených projektů

Požadavky

- min.SŠ vzdělání
- předchozí praxe na obdobné pozici 3 roky
- znalost metodiky Information Technology Infrastructure Library (ITIL)
- schopnost řešit problémy na různých úrovních, včetně aplikací, obecných síťových situací a problémů s operačním systémem Windows.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek