Vložit inzerát

STAVEBNÍ INŽENÝR | PRŮMYSLOVÉ STAVBY| PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte ukončené VŠ vzdělání v oboru stavebnictví a zkušenosti s vedením projektů pozemních staveb? Výborně! Potom hledáme právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce na pozici INŽENÝR PRŮMYSLOVÝCH STAVEB?
- vedení zajímavých projektů průmyslových staveb
- řízení, koordinace a kontrola práce svěřeného týmu
- sledování nových trendů ve stavebnictví
- udržování přehledu o platných normách a jiných předpisech v oboru průmyslových staveb
- komunikace se zástupci investora, úřady a dalšími externími subjekty

Požadavky

- VŠ technického zaměření
- předchozí praxe v oboru
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni VÝHODOU
- znalost práce v AutoCad
- znalost MS Office
- výborné organizační a koordinační schopnosti
- ŘP skupiny B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 45000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek