Vložit inzerát

SENIOR TECHNIK OPTICKÝCH SÍTÍ - Praha, až 80 000 Kč/m

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušnost s instalací kabelů a přípojek?
Máte zájem o stabilní práci pro českou společnost, která zajišťuje připojení technologií pomocí optických kabelů v Praze?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV!

Náplň práce:
- vedení a odpovědnost montážní skupiny
- práce spojené s tvorbou optických sítí
- zajištění pokládky strukturované kabeláže
- stavba a servis mikrovlnných spojů, metalických sítí
- instalace a servis HW, prvků sítě, řešení poruch
- práce v šachtách a výškách
- odpovědnost za plnění termínů
- fotodokumentace prací
- drobná administrativa
- řízení a obsluha služebních vozidel

Lokalita: Praha
Směny: PO-PÁ 8h/denně.
Možnost práce na HPP nebo IČO.

Mzda dle zkušeností v rozmezí 45-80 000 Kč/m.

Požadavky

- SŠ technického typu nebo nebo výuční list
- zkušenost s instalací přípojek u koncových klientů
- zkušenost s instalací strukturované kabeláže
- základní znalost konfigurace síťových prvků
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- uživatelká znalost práce na PC, elektronická komunikace
- reprezentativní vystupování
- pečlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek