Vložit inzerát

SPECIALISTA NÁKUPNÍCH PROCESŮ | 70 000 Kč/měs.

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte mezinárodní pracovní příležitost v oblasti nákupu s důrazem na automobilový průmysl? Máme pro vás zajímavou pozici:

Vaše zodpovědnosti:

- Vedení strategií napříč divizemi a dodavatelskou sítí.
- Integrace nových dodavatelů do klíčových ukazatelů výkonnosti s týmem Corporate Purchasing.
- Smluvní jednání s podporou HR a právního oddělení.
- Monitorování efektivity dodavatelského řetězce.
- Implementace standardů mezi divizemi.

Nejedná se o seniorní pozici, a nehledáme vyloženě profíka ve všech vypsaných oblastech. Pro zaučení a doplnění znalostí Vám bude k ruce tým zkušených kolegů.

Požadavky

- VŠ se zaměřením na ekonomii, obchodní právo nebo srovnatelné
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
- zkušenosti s mezirezortní spoluprací v automobilovém průmyslu
- AJ na úrovni C1 (obchodní plynná)
- NJ na úrovni B2 výhodou
- orientace v reportingu a analýzách
- sebeorganizace a smysl pro zodpovědnost
- silné komunikační dovednosti
- schopnost motivovat ostatní k dosažení cílů

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek