Vložit inzerát

VEDOUCÍ NÁKUPU | AJ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Pro menší tým nákupčích hledáme VEDOUCÍHO NÁKUPU! Chcete se stát součástí velmi stabilní firmy se zajímavým produktem? Prostředí nákupu a plánování Vám není cizí? Chcete se ve své kariéře posunout dál?

Co Vás čeká na pozici VEDOUCÍHO NÁKUPU?
* Vedení menšího týmu nákupčích (do 10 lidí)
* Mezipobočková spolupráce při vedení nákupních operací a procesů
* Zodpovědnost za dostupnost materiálu, plánování
* Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
* Pravidelný reporting nadřízenému, úzká spolupráce se zahraniční centrálou

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni B2 (mezinárodní prostředí)
* Zkušenosti v oblasti nákupu, plánování
* Drive, komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek