Vložit inzerát

TECHNOLOG V POTRAVINÁŘSTVÍ | I BEZ PRAXE

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš práci, která tě bude bavit? Jsi zkušený technolog a hledáš novou práci? Nebo jsi právě skončil školu a hledáš kde začít?

Naučíme tě vše potřebné, zaškolíme do procesů naší výroby a navíc, budeš pracovat ve fajn kolektivu a firmě, která tě v tom nenechá.

Potravinářství?....Zajímavý obor, co myslíš?

Tvým úkolem bude hlavně samostatná a zodpovědná práce při příjmu mléka, zpracování mléka, příprava a ošetření pro další využití ve výrobě.

Zaujalo tě to? Pak nám napiš, rádi ti řekneme víc :)

Požadavky

- SŠ nebo SOU v oblasti potravinářství, chemie nebo v některém z technických oborů
- praxe v jakékoli části potravinářského průmyslu výhodou
- základní znalost systémové práce, pracovních postupů a technologických operací
- vhodné i pro absolventy (vše tě naučíme a vysvětlíme)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek