Vložit inzerát

STROJNÍ ZÁMEČNÍK | super mzda a benefity | centrum Brna

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci v technickém směru? Rádi se neustále učíte a zlepšujete či čelíte výzvám?

Nabízíme Vám práci ve zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost u špičkové strojírenské společnosti.

Budete se věnovat především:
- čtení a použití technických podkladů
- opracovávání strojních součástí
- frézařské a brusičské práce
- temování ucpávkových břitů, letování, zavrtání
- obsluze, nastavování a seřizování frézek, rovinných brusek, pásových a kotoučových brusek, sloupové vrtačky, uhlových brusek
- udržování technického stavu výrobních zařízení
- evidování technických dat o průběhu

Nástup: možný ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Židenice (5 min. od centra Brna)
Pracovní doba: třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Požadavky

- SŠ vzdělání/ vyučení v technickém oboru
- znalost technické dokumentace
- znalost měřidel
- manuální zručnost
- praxi na obdobní pozici velkou výhodou
- třísměnný provoz

Nástup: ihned nebo po dohodě
Pozice: Strojní zámečník
Lokalita: Brno Židenice

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 33000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek