Vložit inzerát

Výrobní inženýr | Tachovsko

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme Výrobního inženýra /technika se zkušeností s optimalizací výrobních procesů a zavádění nových technologií.

Na pozici výrobního inženýra budete:
* provádět analýzy a hodnocení stávajících výrobních procesů s cílem identifikovat oblasti optimalizace a zvýšení efektivity
* připravovat technické specifikace, plány a návody pro výrobu a zajišťovat dodržování standardů a postupů
* navrhovat a implementovat optimalizace, které vedou ke zlepšení produktivity, kvality a snižování nákladů.
* aktivně se podílet na projektovém řízení, včetně spolupráce na nových projektech a jejich zavádění
* vyhodnocovat výrobní data a provádět analýzy produktivity s cílem identifikovat a implementovat zlepšení
* sledovat a uplatňovat moderní metody řízení výroby, jako je LEAN, aj..

Požadavky

* min.SŠ technického zaměření
* předchozí zkušenost ze sériové výroby, s automatizací
* znalost LEAN, REFA a MTM metod
* Komunikativní úroveň NJ nebo AJ
* Uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek