Vložit inzerát

IT RECRUITER | IT CONTRACTNG | HPP/IČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený IT recruiter a chceš skutečnou výzvu?

V našem portfoliu najdeš zakázky pro zajímavé startupy i pro největší hráče na trhu!!

Tahle nová parta má kromě podpory, péče a rozvoje našich klientů i důležitou roli NAJÍT, ZAUJMOUT a PŘESVĚDČIT profesionály ze světa IT, aby si vybrali právě námi nabízený projekt.

U nás si sáhneš na kompletní škálu IT rolí aktuálně poptávaných našimi klienty od developerů přes analytiky, testery projekťáky, UX designery, cloud specialisty, scrum mastery atd.

Co tě u nás čeká?
* Bude to především Intenzivní headhunting - přímé oslovování IT profíků na sociálních sítích a v databázích - LinkedIn, FB, Techloop, StartupJob atd.
* Kvalitní screening kandidátů a jejich pohovorování
* Současně se tě bude týkat účast na meetupech a občasných obchodních jednáních u klienta, abys dobře pochopil atmosféru a firemní kulturu našich klientů
* Monitoring trhu, sledování trendů, seberozvoj v hiringu a soft skills

Požadavky

- zkušenosti na stejné pozici alespoň 2 roky v PA
- plynulá úroveň angličtiny
- nadstandardní uživatel sociálních sítí
- profesionalita
- efektivnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek