Vložit inzerát

KVALITÁŘ | až 42 000 Kč

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, dodavatele brzd takovým značkám jako jsou Tesla, BMW, či Ferrari, hledáme kandidáty na pozici Kvalitář!
Oddělení kvality má za úkol aby z naší výroby vycházely produkty jen té nejvyšší kvality.
Inspektor kontroly kvality má u nás na starosti:
- vizuální kontrola výrobků dle dokumentace
- dohled nad zmetkovitostí
- příprava kontrolních instrukcí a manuálů na základě reklamací
- produktové audity na hotových výrobcích
- školení operátorů a dohled nad nápravou případných neshod

Požadavky

- vzdělání technického směru
- orientace ve výkresové dokumentaci a základních pojmech z oblasti kontroly kvality
- znalost práce na PC
- základní znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace
- praxe na obdobné pozici výhodou

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 32000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek