Vložit inzerát

NÁKUPČÍ | ORLICKOÚSTECKO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s operativním či strategickým nákupem?
Komunikujete jak s tuzemskými, tak i se zahraničními dodavateli?

Pokud ano a máte zájem pracovat v moderních prostorách společnosti, zašlete nám Váš životopis a my se s Vámi ihned spojíme!

Co Vás na pozici čeká:

- Nákup elektro součástek
- Objednávání a vyhodnocování dodávek
- Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- Nastavování logistických řešení s dodavateli
- Podpora pro nákupní tým
- Pravidelný reporting
- při své práci se neobejdete bez spolupráce s dalšími odděleními ve firmě

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání
- Komunikace v AJ na denní bázi
- Zkušenosti v oboru nákupu, logistiky jsou vekou výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) a s plánovacími systémy

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek