Vložit inzerát

OPERÁTOR KVALITY, náborový příspěvek 15 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte zaměstnání ve výrobě s vyjímečnou mzdou až 32 000 Kč?

Náplň práce:
- sběr vzorků ze stanovišť na výrobních linkách
- jednoduchá analýza odebraných vzorků v naší laboratoři
- vyhodnocení výsledků podle daných norem
- v případě nesrovnalostí spolupráce s výrobou

Mzda: 27 500-32 000 Kč měsíčně
Lokalita: Brno-Slatina
NÁSTUP možný IHNED, případně dle domluvy.

Před pohovorem je vždy prohlídka výroby - ať si uděláte obrázek sami!

Požadavky

- SOU vzdělání
- znalost práce s PC (evidence v Excelu)
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
- výhodou je znalost základních měřidel (mikrometr, posuvka)
- výhodou je znalost technické dokumentace (čtení ve výkresech)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 27500 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek