Vložit inzerát

ELEKTROMONTÉR DENNÍ SMĚNY až 35000 Kč

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

ELEKTROMECHANIK
ELEKTRIKÁŘ

Do montážní a servisní dílny v Olomouci hledáme na oživení strojních zařízení
EKEKTRIKÁŘE- SERVISNÍHO ELEKTROMECHANIKA

- provádění elektromontážních prací na mechanických strojních zařízeních (relátka, rozvody, pojistky..)
- spolupráce se zámečníky a výrobou těchto zařízení
- servisní opravy a instalace těchto elektrozařízení v rámci regionu (někdy se jede i přes noc) ,a též servissní cesty do zahraničí

Nástup na HPP co nejdříve, na šikovné lidi si počkáme.

Požadavky

- SOU obor elektrikář či zámečník
- vyhl. 50/ § 5,6 u elektrikářů
- praxe na obdobné pozici (i kratší)
- řidičák sk.B
- ochota se postupně v práci vzdělávat a zdokonalovat
- ochota jezdit na montážní a servisní cesty v rámci ČR a zahraničí (Polsko, Rusko, Slovensko..)

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek