Vložit inzerát

Servisní elektrotechnik - až 70 000 Kč| ranní směna

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Procestujte s námi svět a přitom získejte spoustu cenných zkušeností v oblasti elektra a s našim unikátním produktem. Zakázek máme mnoho do budoucna, u nás tedy máte i jistotu zaměstnání v této nelehké době!

Naši servisní technici se starají o oživení stroje u zákazníka, spolupracují s místními údržbáři na celkovém chodu stroje a odlaďují chyby. V případě poruch hledají příčinu a závadu odstraňují.

Budete pracovat s naším SW - používáme Siemens a Beckhoff.

Jedná se o pestrou práci, kdy cca 50 procent času trávíte na cestách. Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis a rádi Vás budeme kontaktovat.

Požadavky

* elektrotechnikcé vzdělání
* praxe na obdobné pozici
zkušenost s nahráváním SW do strojů a uváděním strojů do provozu
* schopnost čtení technické dokumentace
* mírně pokročilá anglického jazyka - schopnost se domluvit, zejména na výjezdech k zákazníkům
* ochota cestovat

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek