Vložit inzerát

REGIONÁLNÍ MANAŽER l PRAHA A VÝCHODNÍ ČECHY

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete pracovat pro jedničku na trhu ve svém oboru? Aktuálně posilujeme obchodní tým a hledáme regionálního obchodního manažera, který bude mít pod sebou tým obchodních zástupců. Vaším úkolem bude jejich vedení a zároveň servis velkoobchodů.

Administrativu můžete řešit formou HO, stačí nám, když jednou za měsíc přijedete na poradu.

Co dalšího Vás čeká?

- péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu - velkoobchodní jednotky
- řízení a kontrola obchodních poradců ve svěřeném regionu
- zpracovávání databáze VO, MO a nezávislého trhu
- zodpovědnost za plnění obchodního plánu
- poradenství a produktová školení k nabízeným výrobkům
- prezentace akcí a novinek v sortimentu

Požadavky

- SŠ vzdělání
- obchodní zkušenosti v kombinaci s vedením týmu
- znalost MS Office
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek