Vložit inzerát

FRONTEND DEVELOPER | JavaScript | Angular

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Využíváš ze všeho nejraději při vývoji frontendu Angular? Chceš se podílet na vývoji jedinečného produktu v oblasti vojenství?

Tohle je tvá příležitost!

Projekt budujeme od píky, jedná se o informační systém v oblasti bezpečnosti a vojenství. Pracujeme agilně a rádi používáme ty nejmodernější technologie. Budeš se podílet na vývoji i analýze produktu.

Technologie, se kterými přijdeš do styku: Angular, Nx, IDEA, IDE, Git, Jira, Confluence, Jenkins, CSS, SASS, Bootstrap, Tailwind CSS

Požadavky

* alespoň 1 rok praxe s vývojem SW
* zkušenost s programováním frontendu v JavaScriptu a ve frameworku Angular
* znalost CSS a jejich preprocesorů
* angličtina na úrovni B1 pro případnou komunikaci se zákazníkem

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek