Vložit inzerát

Manažer skladu | Stříbrsko | 80 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost na vedoucí pozici v oblasti logistiky? Ovládáte anglický jazyk? Dejte svým dovednostem nový směr!

Právě pro našeho klienta hledáme dynamického a zkušeného manažera skladu, který se postará o efektivní řízení skladových operací.

Jak budou Vaše pracovní zodpovědnosti?

* Budete mít klíčovou roli při vytváření a realizaci strategií pro efektivní skladování a distribuci hotových výrobků

* Budete zodpovídat za optimální zajištění příjmu, skladování a distribuci výrobků s důrazem na rychlost a kvalitu.

* Budete koordinovat využívání moderních skladových systémů a technologií pro dosažení optimálních výsledků.

* Budete vést a motivovat tým skladových pracovníků.

* Budete mít na starosti pravidelný reporting.

* Budete dohlížet na správné dodržování BOZP, hygienických a bezpečnostních standardů.

Požadavky

Požadujeme:
*Vysokoškolské vzdělání v oblasti logistiky nebo příbuzného oboru
*Anglický jazyk na komunikativní úrovni
*Perfektní znalost českého jazyka
*Minimálně 5 let zkušeností v oblasti skladového řízení
*Minimálně 3 roku zkušeností na vedoucí pozici v oblasti logistiky, nebo skladového hospodářství
*Znalost moderních skladových systémů a technologií (znalost SAP výhodou)
*Schopnost vést a motivovat týmy, dosahovat stanovených cílů
*Zkušenost s řízením inventur a skladových procesů
*Organizační dovednosti a schopnost pracovat pod tlakem

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek