Vložit inzerát

RISK MANAGER | SENIOR | až 70 000 Kč/měs.

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte vystudovaný VŠ ekonomický obor, baví Vás čísla a jste analytický typ člověka?
Aktuálně nabízíme místo pro nového kolegu, který již disponuje částečnou praxí s kreditním nebo podnikovým rizikem. Také se domluví business angličtinou, je schopný argumentovat a chce být součástí TOP managementu.

Co by měl takový kolega v popisu práce:
- zodpovědnost za určené procesy řízení kreditních a podnikových rizik
- pravidelný reporting, monitoring KPI's a sledování dodržování limitů
- rozvíjení a obsluhování systémů pro stanovení kreditního rizika
- podporou pro ostatní členy týmu
- spolupráce při tvorbě pravidelných reportů pro stanovení podnikového rizika (Enterprise Risk Management - ERM)
- aplikace centrálních směrnic na lokální úrovni
- příprava ad-hoc analýz

Požadavky

- VŠ vzdělání - ekonomický obor
- angličtina na úrovni B2 a více (téměř denní báze)
- praxe s řízením kreditních rizik
- analytický typ člověka
- znalost programovacích jazyků R a/nebo Python
- Power BI VÝHODOU
- aktivní řidič Sk. B (s ochotou trávit nějaký čas na služebních cestách)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek