Vložit inzerát

SVAŘOVACÍ TECHNIK | LIBERECKÝ KRAJ

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Rádi bychom do našeho týmu přivítali odborníka na svařování slitin oceli a hliníku!

Jsi odborníkem v moderních metodách svařování MIG, MAG a SPOT? Tak čti dál.

Co bude náplní Vaší práce?
- stanovovat zásady pro spojování kovů a kontrolovat jejich dodržování
- spolupracovat při hodnocení vyrobitelnosti nových produktů
- navrhovat optimální výrobní postupy pro sériovou výrobu automobilních dílů
- technicky dohlížet při rozběhu výroby nových produktů
- reprezentovat region Východní Evropa na globálních setkáních a workshopech
- organizovat a vést regionální setkání expertů a vychovávat odborníky v závodech

Požadavky

- absolvent oboru Strojírenská technologie se zaměřením na svařování a ostatní spojovací metody
- IWE (VT2) (International Welding Engineer) výhodou
- praktické zkušenosti se svařováním oceli a/nebo hliníkových slitin, ideálně i pomocí robotických systémů
- znalost zkušebních metod pro kontrolu jakosti svarů
- základy ekonomiky výrobních procesů
- znalost běžných IT nástrojů (MS Office, AutoCAD), případně i základy 3D modelován
- jazyková znalost: angličtina na úrovni B1 nebo němčina na úrovni A2 a opačně
- aktivní řidič sk. B
- prezentační a lektorské schopnosti

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek