Vložit inzerát

ZKUŠENÝ VÝROBNÍ INŽENÝR - testování zařízení a sítí

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte elektro vzdělání a praxi v oblasti testování výrobků?

Dokážete vést testování produktů a jednat s dodavateli?

Máme zde šanci pro zkušené výrobní inženýry!

Na této pozici Vás čeká:
* testování nových produktů
* instalace a zavádění nových testovacích zařízení
* tvorba nákupní specifikace pro nová zařízení
* tvorba potřebné dokumentace
* vytváření harmonogramů pro návrh, výrobu, instalaci a testovací provoz nových zařízení a koordinaci dodavatelů.

Požadavky

* VŠ elektrotechnického směru nebo SŠ elektro
* Praxe na obdobné pracovní pozici
* Mírně pokročilou znalost AJ
* Orientaci v technické a elektronické dokumentaci strojů
* Technické a kreativní myšlení, manuální zručnost,
* Znalost nastavování PC a sítí výhodou
* MS Office
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek