Vložit inzerát

JAVA/KOTLIN WEB DEVELOPER | PRAHA | 80 - 140 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Stanete se součástí týmu, jehož posláním je pomáhat klientům s digitálním vstupem do aplikace.
Navíc se budete podílet na transformaci stávajících procesů do online podoby a na vymýšlení nového obslužného modelu, který zlepší zákaznický zážitek a usnadní interakci s klienty.

Požadavky

Všechny naše aplikace jsou postavené na Spring Boot a psané v Kotlinu.
Aplikace jsou nasazeny v cloudovém prostředí Azure, přičemž část z nich běží na Kubernetes (OpenShift) a čeká je postupná migrace.
Aplikace mezi sebou komunikují prostřednictvím REST API, používají Apache Kafka pro asynchronní komunikaci, ale jsou zde i integrace na systémy, co stále používají SOAP.
Co se týče databází, využíváme PostgreSQL, Azure SQL, MongoDB, Cosmos DB a Redis.
Mezi naše další používané nástroje patří IntelliJ, Postman, GitHub, Miro, Docker a SonarQube.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek