Vložit inzerát

PŘÍPRAVÁŘ & ROZPOČTÁŘ l PRAHA l 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený přípravář a hledáte společnost, kde si budou vážit Vašich zkušeností?
Umíte dělat rozpočty, číst v CADu a chcete pracovat tam, kde Vás to bude bavit?
Pak hledám právě Vás!

Buďte náš nový PŘÍPRAVÁŘ & ROZPOČTÁŘ!

Co bude Vaší náplní práce?
- vypracovávání rozpočtů, kalkulací a cenových nabídek
- provádění kontroly nákladů a následné reportování výstupů
- komunikace s dodavateli a zadávání poptávek
- vyjednávání nejvýhodnějších dodacích podmínek
- rozesílání podkladů pro vypracování cenové nabídky
- vyhodnocení a zpracování nabídek od subdodavatelů
- provádění obhlídek stavby
- spolupráce a jednání s investory

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
- znalost programu MS Office, CENKROS a RTS stavitel
- Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek