Vložit inzerát

FINANČNÍ ŘEDITEL | AŽ 160 000 | AUTOMOBIL

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Perspektivní a rychle rostoucí společnost se stabilním zázemí hledá nové CFO!
Náplň práce bude:
Strategické Vedení: Schopnost vytvářet a implementovat finanční strategie, které podporují dlouhodobý růst a úspěch společnosti.

Finanční Plánování: Zkušenosti s tvorbou a monitorováním rozpočtů, finančních prognóz a analýz. Schopnost identifikovat klíčové finanční indikátory a navrhovat opatření k jejich zlepšení.

Řízení Týmu: Zkušenosti s efektivním vedením a rozvojem finančního týmu, ideálně na nadnárodní úrovni. Schopnost motivovat členy týmu k dosahování vynikajících výsledků.

Komunikace: Vynikající komunikační dovednosti pro prezentaci finančních zpráv a analýz vedení a externím partnerům. Schopnost komplexních finančních konceptů vysvětlit srozumitelně.

Řídit ziskovost organizace prostřednictvím pravidelného podávání zpráv a také podpory při definování a implementaci případných protiopatření

Plánování a implementace ročních cílových plánů a forecastů, nastavení kroků k jeho plnění

Dodržování postupů a pokynů firmy a managementu, GAAP, IFRS a daňových zákonů

Požadavky

VŠ vzdělání v ekonomickém nebo business směru
AJ na výborné komunikační úrovni (téměř polovinu pracovní doby komunikace v AJ)
Praxe na obdobné pozici, ideálně s nadnárodním přesahem
Praxe v automotive velikou výhodou!
Zkušenost s vedením týmu/ů
Praxe v controllingu, finančním managementu
MS Office na výborné úrovni, zkušenost s ERP (SAP výhodou)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 120000 CZK do 160000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek