Vložit inzerát

SALES MANAGER| Technický produkt

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem technického produktu?
Máte zkušenosti s vyhledáváním nových obchodních příležitostí i péčí o stálé klienty?
Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak neváhejte ani chvíli a přihlašte se na pozici Sales Manager, kterou obsazujeme pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost.

Jaká zde bude náplň práce?
- Budování dlouhodobých obchodně partnerských vztahů se stávajícími partnery v rámci Jihomoravského kraje a Vysočiny.
- Aktivní účast na veletrzích, výstavách a zákaznických akcích
- Odpovědnost za dosažení stanovených cílů pro klíčové ukazatele výkonnosti (zejména: tržby, profitabilita a stav pohledávek)
-Vytváření a realizování akčních plánů pro maximalizaci tržního podílu
- Mapování činnosti konkurence
- Časté cestování v rámci svěřeného regionu
- Spolupráce napříč dalšími odděleními ve společnosti (Supply Chain, Marketing team, Customer Service, Product managers, atd.)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání, technického nebo ekonomického směru
* Angličtina min. na komunikativní úrovni (písemně).
* Minimálně 3-letá zkušenost s řízením klíčových zákazníků na B2B trhu s produkty technického charakteru s prokazatelnými pozitivními výsledky
* Silné vyjednávací schopnosti a schopnost ovlivňovat ostatní.
* Výborné prezentační a efektivní komunikační schopnosti.
* Aktivní práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, CRM).
* Aktivní řidič, řidičské oprávnění skupiny B.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek