Vložit inzerát

SENIOR HR GENERALISTA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený HR Generalista a hledáte novou výzvu? Domluvíte se česky a anglicky na plynulé úrovni a láká Vás práce v mezinárodním prostředí? Jste proaktivní, nebojíte se přicházet s novými návrhy a aktivně se zapojovat do chodu firmy? Pak hledáme právě Vás!

Na starost budete mít zejména:

- celý životní cyklus zaměstnance včetně přípravy příslušné dokumentace,
- školení a vzdělávání zaměstnanců,
- odměňování, benefity a absence zaměstnanců,
- správu systému WorkDay,
- HR poradenství směrem k zaměstnancům i kolegům,
- zajištění souladu procesů s místními zákony a předpisy,
- spolupráci s mzdovým oddělením,
- pravidelné audity,
- další ad hoc úkoly.

Nástup: ihned
Mzda: 60 - 70 000 Kč
Lokalita: Praha

Požadavky

- minimálně 3 roky zkušeností v oblasti HR,
- zkušenost v oblasti zaměstnaneckých vztahů a znalost personálních postupů v rámci místní legislativy,
- zkušenost s náborem, odměňováním zaměstnanců, administrací benefitů, školením apod.
- zkušenost s procesním řízením a implementací,
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího,
- anglický jazyk na plynulé úrovni (C1) - každodenní komunikace,
- výborné komunikační a organizační dovednosti,
- orientace na detail.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek