Vložit inzerát

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE | ELEKTRO | až 80 000 Kč

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte střední nebo vysokou školu elektrotechnického směru? Vyznáte se perfektně v oblasti elektra?
Rádi vyjednáváte a komunikujete s ostatními?

Pak čtěte dál !

Pro našeho významného klienta, hledáme zkušeného kandidáta na pozici: Obchodně technický zástupce

Co bude náplní Vaší práce?

- Přinášet nové obchodní příležitosti ze svěřeného regionu
- Technické poradenství zákazníkovi, dále řešení požadavků, stížností a storna
- Analýza konkurence na trhu práce
- Budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
- Jednání s investory
- Práce v týmu, konzultování a schvalování nabídek
- Reporting výsledků ve svěřeném regionu

Požadavky

- SŠ nebo VŠ elektrotechnická
- Zkušenosti na pozici Obchodního zástupce
- Znalost oboru elektro
- Výhodou znalost fotovoltaiky nebo tepelných čerpadel
- Orientace mezi společnostmi, investory a velkoobchody v oblasti elektro
- Výborná vyjednávací schopnost
- Schopnost aktivně komunikovat s investory
- Anglický nebo německý jazyk výhodou
- Proaktivní přístup, samostatnost
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek