Vložit inzerát

HR nováček - administrativní podpora (1/2 úvazek)

Plzeň (Plzeňský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Baví Tě administrativa a láká Tě pracovat v HR oddělení?

Právě hledáme posilu do týmu. Jedná se o práci na poloviční úvazek, pracovní doba: od 11.30 do 15.30, PO - PÁ.

Co u nás budeš mít na starosti?
* Starat se o docházku našich zaměstnanců - evidovat a kontrolovat údaje v systému, zadávat propustky, předávat informace o docházkách vedoucím pracovníkům a manažerům.
* Spolupracovat na zajištění chodu recepce - registrovat návštěvy, připravovat drobné občerstvení, přebírat poštu, vyřizovat příchozí telefonické hovory a e-mailovou korespondenci.

Budeš také pomáhat připravovat různé firemní akce a aktivity. :-)

Pozice je v centru Plzně, v moderní kanceláři a jedná se o fajn a přátelský kolektiv - rádi Tě u nás přívítáme. :-)

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- komunikativní angličtina - zejména při jednání s návštěvami, případně emailová komunikace
- Organizační dovednosti a samostatnost
- dobrá znalost práce v MS Office Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 12000 CZK do 15000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek