Vložit inzerát

ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte ukončené technické vzdělání? Hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám bude umožněn profesní růst? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti výroby a prodeje plastových a hliníkových oken? Výborně, potom hledám právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce na pozici ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ
- tvorba rozpočtů a cenových nabídek
- příprava a kompletace vstupních a výstupních dokumentů
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- komunikace se zákazníky, dodavateli a výrobním oddělením
- reportování projektů
- archivace dokumentů a vedení projektové složky
- práce v programu Schücal
- administrativa

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru (ideálně v oboru stavebnictví)
- 3 roky praxe v oboru
- řidičský průkaz sk. B.

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek