Vložit inzerát

DATOVÝ ANALYTIK | až 80 000 Kč | full remote

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě práce s daty? Máš zkušenosti s analýzou dat a jejich zpracováním v Power BI nebo MS SQL? Domluvíš se bez problémů anglicky?

V tom případě čti dál!

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme DATOVÉHO ANALYTIKA do zbrusu nového týmu zaměřeného na zpracování marketingových dat.

Co bude náplní práce:

* podpora globálního marketingového týmu pro objasnění zákaznických požadavků
* kooperace s IT týmem při řešení problémů s aplikacemi (úpravy a vylepšení)
* tvorba reportů v Power BI a MS SQL
* spolupráce s BI týmem při vývoji sestav prostřednictvím shromažďování požadavků, testování a implementace
* revize návrhu, vytváření analýz funkčních potřeb a definice požadavků na produkt
* zpracování dat (XML, Json, Excel, CSV)

Požadavky

* praxe min. 2 roky na pozici Datového analytika
* zkušenost s Power BI, MS SQL, Excel
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi
* zkušenost s přenosem dat k marketingovým činnostem

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek