Vložit inzerát

SUPPLY CHAIN MANAGER | ORLICKOÚSTECKO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete být součástí inovativního týmu, který stojí v čele technologického pokroku a rozšiřuje výrobu? Máte elektrotechnický background nebo se přímo vyznáte v osazování desek plošných spojů?

Jako Supply Chain Manager se stanete klíčovým hráčem v naší organizační struktuře a budete mít vliv na každý krok procesu naší výroby. Vaše zkušenosti a odborné znalosti v oblasti dodavatelského řízení a logistiky nám umožní optimalizovat procesy a dosahovat vynikajících výsledků.

Co Vás na pozici čeká:

- Plánování a správa dodavatelského řetězce pro osazování desek plošných spojů
- Spolupráce s dodavateli a vyjednávání s nimi, abyste zajistili nejlepší kvalitu, cenu a dodací termíny
- Monitorování a optimalizace skladových zásob a sledování toku materiálu
- Řízení logistických operací a dodržování termínů dodávek
- Identifikace možností zlepšení procesů a jejich implementace

Požadavky

- Minimálně SŠ nebo VŠ vzdělání
- Komunikace v AJ na denní bázi, minimálně znalost B1 - B2
- Zkušenosti v oblasti Supply Chain Managementu alespoň 3 roky, ideálně ve výrobním prostředí osazování desek plošných spoj či elektrotechniky
- Silné analytické a řídící schopnosti s důrazem na detail a přesnost
- Schopnost efektivně komunikovat a vyjednávat s interními týmy a dodavateli
- Znalost dodavatelského řetězce, včetně logistiky a skladování
- Zkušenosti s implementací a optimalizací procesů a systémů

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek