Vložit inzerát

HEAD OF SALES FORCE EFFECTIVENESS | PHARMA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti se sales force nebo sales managementem ve farmaceutickém průmyslu? Máte silné analytické schopnosti?

Pošlete nám své CV!

Vaším úkolem bude:
- Navrhovat a implementovat řešení ke zvýšení efektivity a produktivity prodejních týmů
- Monitoring a vyhodnocování vývoje prodejních týmů
- Analýza trhu, identifikace příležitostí
- Úzká spolupráce se sales managery jednotlivých zemích
- Identifikace příležitostí
- Tvorba obchodní strategie

Požadavky

- Minimálně 5 let zkušeností v sales force nebo sales managementu ve farmacii
- Anglický jazyk na úrovni C1 (denní komunikace)
- Pokročilý ruský jazyk velkou výhodou
- Znalost farmaceutického průmyslu
- Silné komunikační schopnosti
- Zkušenosti s analýzou dat a reportingem

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management
  • Plat: Od 100000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek