Vložit inzerát

Administrativa s italštinou

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš na dobré úrovni italský jazyk a baví Tě různorodé úkoly? Není Ti cizí ani anglický jazyk, případně jsi ochoten/ochotna na tom pracovat?

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v moderní kanceláři v centru Plzně.

Tvým úkolem bude:

- rozdělovat příchozí platby v interním systému a udržovat zákaznické účty správným párováním aktiv a pasiv
- zajišťovat včasné uhrazení pohledávek dle dohodnutých podmínek a eskalovat případná zpoždění v platbách
- komunikovat s našimi zákazníky a řešit jejich požadavky
- zajišťovat efektivní a profesionální spolupráci se všemi zúčastněnými stranami
- podílet se na zlepšování procesů a systémů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost italského jazyka - denní komunikace
- anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
- velmi dobré analytické schopnosti
- dobrou znalost MS Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek