Vložit inzerát

Administrativa PLZEŇ (příprava technické dokumentace)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě technická administrativa? Máš zkušenosti s prací s technickou dokumentací nebo jsi čerstvý absolvent/-tka strojárny nebo jiné technické školy?

Lákalo by Tě pracovat pro mezinárodní společnost a významného zaměstnavatele v Plzeňském regionu?

Máme tady pro Tebe jedinečnou šanci! Neváhej a pojď to zkusit!

Tvým úkolem bude připravovat technickou dokumentaci, pracovat s technickými výkresy a dokumenty. A připravovat podklady na schvalovací proces pro nákup.
Čas od času budeš komunikovat s dodavateli, takže se nesmíš bát mluvit anglicky, ale stačí nám mírně až středně pokorčilá znalost angličtiny. Hlavní je ochota se dál rozvíjet.

Požadavky

- Technické vzdělání, ideálně strojírenství
- Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
- Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni, schopnost komunikace s dodavateli
- Orientace v technické dokumentaci
- MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek