Vložit inzerát

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se zkušený STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ, který se připojí k našemu týmu.

Máš zkušenosti se strategickým nákupem? Nebo máš zkušenosti s operativním nákupem, ale obchodní duch se v tobě nezapře? Komunikace v anglickém jazyce je pro tebe hračka?

Výborně! Tak se nám neváhej ozvat! :)

Co tě na pozici čeká?

- aktivní vyhledávání nových dodavatelů
- poptávka a cenová jednání s dodavateli
- zpracování zakázek v systému SAP
- hodnocení dodavatelů a zajišťování vzorků a technických listů
- spolupráce a podpora s obchodního oddělení
- kontrola prvních dodávek, dle dohodnutých specifikací

Požadavky

- praxe na obdobné pozici
- znalost práce v SAP
- komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
- dobrá znalost MS Office (Outlook, Excel)
- ŘP skupiny B

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek