Vložit inzerát

PROCESNÍ A SYSTÉMOVÝ INŽENÝR | LOGISTIKA

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně hledáme PROCESNÍHO A SYSTÉMOVÉHO SPECIALISTU DO LOGISTIKY!

Co Vás na pozici čeká?
- implementace nových projektů
- analýza a řešení možných rizik
- koordinace činnosti několika týmů
- zabezpečení nastavení procesních a systémových změn ve skladu a logistice
- kontrola toků procesů všech oblastí logistiky a návrh jejich optimalizace
- kontrolní a nápravná opatření, zjednodušení ke zvýšení efektivity a snížení nákladů
- podílení se na úpravě ERP systému SAP
- podílení se na dokumentacích (FMEA, Control plan)
- využívání moderních metod (Kaizen, Lean apod.)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ
- znalost systému SAP
- praxe na obdobné pozici
- výhodou zkušenost v logistice v automotive
- zkušenosti s projektovým řízením, KAIZEN, LEAN apod. výhodou

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek