Vložit inzerát

Pravidelná brigáda ve výrobě | Slatina | 164-182 Kč/ h

Brno (Jihomoravský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Máte zájem o letní brigádu, jste manuálně zručný/á a ochotný/á pracovat alespoň 4 týdny? Nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu a chcete si přivydělat?
Pokud ano, zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás nabídku!

Vaší náplní práce bude:
- Fyzicky nenáročná manuální práce
- Montáž s vytápěním spojených produktů
- Kompletace, kontrola výrobků dle daných postupů a instrukcí
- Jednoduché testování výrobků

Možnost směn:
- střídání ranní/odpolední/noční v týdenních intervalech (třísměnný provoz)
- směny Po-Pá

Místo výkonu práce: Brno Slatina, ulice Tuřanka
(velmi dobrá dopravní dostupnost z centra Brna, nebo ze Staré Osady!)

Pracovní poměr je formou dohody o pracovní činnosti (DPČ).

Nástup: ihned nebo po dohodě
Termín brigády: Červen - Září 2022 (možnost dlouhodobé brigády // možnost volby i na kratší čas)
Lokalita: Brno Slatina

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

- Manuální zručnost a šikovnost, motivace pracovat
- Samostatnost, zodpovědnost
- Možnost pracovat alespoň 4 týdny vkuse (Po-Pá)
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Termín brigády: Červen - Září 2022 (možnost volby doby trvání brigády)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 164 CZK do 182 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží