Vložit inzerát

Project Controller (VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY VŠ)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolventem ekonomické fakulty s velmi dobrou znalostí MS Excel? Nebo jste již zkušený controller/ka, co hledá novou pracovní výzvu?

Jste ideálním kandidátem/kandidátkou na pozici PROJECT CONTROLLER!

Na této pozici budete aktivně spolupracovat na přidělených projektech v rámci kterých se budete účastnit účetních závěrek, tvorbě výhledů, tvořit reporty a rozpočty pro dané projekty. Budete spolupracovat na optimalizaci procesů, analýzách, ale také spolupracovat s účetním oddělením.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Velmi dobrá znalost Excelu (funkce, nástroje pro analýzu aj.)
- předchozí praxe v controllinug VÝHODOU (pozice vhodná také pro absolventy)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min.B1 se snahou se stále zlepšovat)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek