Vložit inzerát

SAP SPECIALISTA | HO | AŽ 140 000 KČ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁME SAP SPECIALISTU!

Máte zkušenosti s vývojem a implemetací softwaru SAP a chodem sytému SAP ERP?

Skvěle! Tak se nám neváhejte ozvat a staňte se součástí skvělého týmu.

Co Vás na této pozici čeká?

- Aktualizace a údržba systému SAP ERP
- Diagnostika a řešení problémů spojených s aplikacemi a programy SAP
- Navrhování a optimalizace procesů v rámci SAP a přidružených systémů
- Vývoj a implementace nových funkcionalit a změnových požadavků v systému SAP (v případě ovládání programovacího jazyka ABAP)
- Poskytování podpory uživatelům SAP na 2. a 3. úrovni
- Spolupráce s interními a externími dodavateli
- Příprava technické dokumentace pro systém SAP

Požadavky

- Zkušenost v oblasti SAP min. 2 roky
- Hlubší znalost jednoho z modulů MM/QM/PM/WM + další moduly jsou výhodou
- Znalost ABAP/ABAP OO výhodou
- Všeobecný přehled v ICT oblasti
- Pokročilá znalost anglického jazyka
- Znalost SAP S/4, IBM Sterling Integrator výhodou
- Analytické myšlení a proaktivní přístup

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek