Vložit inzerát

MANAŽER NÁKUPU | až 80 000 Kč/měs.

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro rostoucí společnost hledáme MANAŽERA NÁKUPU. V tomto prostředí už se nějakou dobu pohybujete, nebojíte se zodpovědnosti a domluvíte se anglicky nebo německy? Dejte nám o sobě vědět!

Co by Vás u nás čekalo:
- řízení úseku zásobo a skladu surovin (řízení stavu skladu surovin)
- vedení pracovníků v rámci svěřených úseků (tým do 10 lidí)
- tvorba strategických plánů nákupu materiálu
- odpovědnost za zpracování reklamací
- tvorba zásad pro výběrové řízení dodavatel + účast na tomto řízení
- návrhy nákupní politiky

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání