Vložit inzerát

SALESFORCE DEVELOPER | PRAGUE | 80 - 110 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Position Description:
Do našeho Salesforce týmu vývojářů hledáme nové kolegy. Pokud máš předchozí zkušenosti s programováním v Salesforce a chceš je dál rozvíjet na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí, jsi na správné adrese.
CGI dlouhodobě se Salesforce spolupracuje a je jejím platinovým partnerem. Globálně má CGI 10 kompetenčních center na Salesforce a od roku 2016 je jedno z nich i v České Republice.

Your future duties and responsibilities:
Co Tě u nás čeká?

- Práce v našem týmu vývojářů, kteří pracují na vývoji, úpravách, implementaci a integraci platformy Salesforce u našich zákazníků
- Práce na lokálních i zahraničních projektech
- Design, vývoj, testovaní a správa Salesforce
- Spolupráce s architekty, business analytiky a projektovými manažery na přípravě plánu projektu a následné realizaci řešení
- Podílení se na celém cyklu vývoje od designu až po nasazení
- Permanentní rozvoj – kromě neustálého rozšiřování znalostí při řešení technických výzev u klientů, jsou to především školení od Salesforce (tzv. Trailheady) a další školení organizovaná CGI
- Zdarma Salesforce certifikace
- Možnost získat zkušenosti i s dalšími technologiemi

Požadavky

S čím u nás budeš pracovat?

- Salesforce platform Apex
- VisualForce
- SOQL, SOSL
- HTML a JavaScript
- Lightning Components
- SOAP a REST services
- CSS
- DB model

Znalosti, které pomohou do začátku:

- Zkušenosti se Salesforce platformou v roli vývojáře
- OOP – Apex, nebo Java, REST, SQL a „continuous integration“ nástroji
- Kromě češtiny nebo slovenštiny také angličtina
- Základní znalosti UML diagramů

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek