Vložit inzerát

Cost Estimator

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Co Tě čeká:

* vyhodnocování, kontrola a interpretace nákladů a ziskovosti produktu
* provádění analýz ziskovosti produktu
* zavádění dat do systému a kontrola jejich správnosti
* analýza nákladů
* reporting managementu

Budete vyhodnocovat, kontrolovat a interpretovat náklady a ziskovost produktu.
Budete se aktivně podílet na analýze ziskovosti produktu.
Řídicí, vstupní a výstupní výpočetní data a další informace do systému.
Budete analyzovat náklady a podávat výsledky managementu.
Buďte součástí mezinárodního setkání a prezentujte výsledky.
Podporujte místní manažery, aby správně definovali školení pro nové spolupracovníky a sledovali tak pokrok.
Budete podporovat spolupráci s interním oddělením.

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* plynulá znalost AJ

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek