Vložit inzerát

MISTR VÝROBY| Farmacie| až 55 000 Kč !

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Nebaví Vás celý den sedět u PC a hledáte akční práci, která Vás bude bavit?
Rád/a byste pracoval/a ve směnném provozu a nahlédl/a tak přímo do prostor, kde se vyrábí léky?
Máte už zkušenost s vedením týmu?

Výborně! Právě otevíráme pozici 'MISTR VÝROBY'.

Vaší náplní práce jako MISTR VÝROBY bude:
* Zodpovídat za tým cca 8-15 operátorů
* Podílet se na proveditelnosti výrobního plánu
* Plánovat a aktivně řešit personální obsazení směn
* Rozdělovat práci a seznamovat operátory s denním plánem
* Pravidelně s nimi vyhodnocovat jejich výkonnost
* Rozvíjet tým operátorů linky v souladu se standardy SVP, EMS a BOZP
* Účastnit se auditů a realizovat nápravná opatření

Mzda: 50 - 55 000 Kč
Nástup: podzim

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most, Spojovací a dalších lokalit).

Požadavky

* praxe na pozici mistra/zástupce/předáka
* znalost technologických postupů - výrobní dokumentace, pravidla SVP, EMS a BOZP
* zkušenost s administrativou - práce na PC
* ochota pracovat ve směnném provozu
* zodpovědnost, svědomitost, důslednost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek